Adres : Üsküp Cd. 1262 Sk. No:6/A Güneşli, İstanbul
blog img

Kimya mühendisi Bay V. Sehnal tarafından kurulmuş olan Synthene endüstri için sentetik malzeme formüle etmiş olan Avrupa’daki ilk şirketlerden biridir. Synthene, oldukça dinamik Araştırma-Geliştirme laboratuvarı ve çok verimli olan üretim birimi sayesinde kimyasalları formüle etme hususunda dünyanın önde gelen aktörlerden biridir.

Synthene prototip alanında ihtiyacı karşılamak için, o ihtiyaca özgü çözümler sunmaya büyük önem verir. Prototip ve Az Sayılı Teknik Parça üretimi için; PP, HDPD, ABS, PA, PC benzeri, Kendinden Sönme Özellikli (UL94, V5, FAR25), UV Dayanımlı, yüksek ışık geçirgenliğine sahip renkli ve şeffaf vakum döküm poliüretan reçineler sunmaktadır.

Synthene olarak, Türkiye’nin lider kuruluşlarının, AR-GE ve Ürün Geliştirme aşamalarında profesyonel çözüm ortağı olarak yer alır. Bu doğrultuda web sitemizi de, projelerinize başarı getirecek en doğru ham maddeyi seçmeniz için tasarladık. Uzman ve gerçek profesyoneller olarak, elbette gizlilik ve patent hakları hususunda çok dikkatli ve hassasız. Synthene ekibi projeleriniz için en üst düzey güvenlik standartlarını garanti ederiz.

Leave a Reply