Hızlı Prototip ve UV Dayanımlı Şeffaf Poliüretan Reçineler | Synthene Türkiye
Home / Synthene

SYNTHENE

1958 YILINDAN BERİ BAŞARILARINIZI FORMÜLE EDER.

Kimya mühendisi Bay V. Sehnal tarafından kurulmuş olan Synthene endüstri için sentetik malzeme formüle etmiş olan Avrupa’daki ilk şirketlerden biridir.

Kimya mühendisi Bay V. Sehnal tarafından kurulmuş olan Synthene endüstri için sentetik malzeme formüle etmiş olan Avrupa’daki ilk şirketlerden biridir. Synthene, oldukça dinamik Araştırma-Geliştirme laboratuvarı ve çok verimli olan üretim birimi sayesinde kimyasalları formüle etme hususunda dünyanın önde gelen aktörlerden biridir.

Synthene her ihtiyacı karşılamak için, o ihtiyaca özgü çözümler sunmaya büyük önem verir. Prototip ve Az Sayılı Teknik Parça üretimi için; PP, HDPD, ABS, PA, PC benzeri, Kendinden Sönme Özellikli (UL94, V5, FAR25), UV Dayanımlı, yüksek ışık geçirgenliğine sahip renkli ve şeffaf vakum döküm poliüretan reçineler sunmaktadır.

Synthene’in uzmanlığı, proje süreçlerinizin her adımında size yardımcı olmak için burada. Deneyimli, gerçek profesyoneller olarak, elbette gizlilik ve patent hakları hususunda çok dikkatli ve hassasız. Synthene ekibi projeleriniz için en üst düzey güvenlik standartlarını garanti ederiz.

EPOKS KİMYEVİ ÜRÜNLER

EPOKS, sektörde 20 yıllı aşkın tecrübesi, sürekli yenilenmesi ve gelişen teknolojinin bir araya gelmesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır.

EPOKS Kimyevi Ürünler San. Tic. ve Ltd. Şti, 2008 yılında kurularak, konusunda uzman teknik ekibi ve geniş ürün yelpazesi ile yüksek kalitede ham madde tedariği yapar. Uygulama ve teknik konularda da deneyim ve tecrübeleri ile müşterilerine destek veren, EPOKS, sektörde 20 yıllı aşkın tecrübesi, sürekli yenilenmesi ve gelişen teknolojinin bir araya gelmesi ile avrupanın lider konumunda olan Synthene, Ebalta ve Acrystal Şirketlerinin ürünleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar.

Poliüretan Reçineler, Epoksi Reçineler, Poliüretan Blok Malzemeler, Jelkotlar (Gel Coats), Silikonlar, PrototipRIM ve Vakum Döküm Sistemleri, Hızlı Döküm Reçineleri farklı sektörlerde Kalıp ve Model konusunda geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin her noktasına ürün tedarik sağlar. Kendi sektörlerinde Türkiye lideri olan dev şirketlerin, AR-GE ve ürün geliştirme aşamalarında profesyonel çözüm ortağı olarak yer alır.