Synthene

1958 yılından kurulan ve çeşitli endüstriler için poliüretan malzeme formüle etmiş olan Avrupa’daki ilk şirketlerden biridir.

Synthene Kimya mühendisi V. Sehnal tarafından kurulmuştur. Özellikle çeşitli endüstriler için poliüretan malzeme formüle etmiştir. Böylelikle, Avrupa’daki ilk ve lider şirketlerden biridir.

Synthene, oldukça dinamik Araştırma-Geliştirme laboratuvarı ve çok verimli olan üretim birimi sayesinde kimyasalları formüle etme hususunda dünyanın önde gelen aktörlerden biridir. Özellikle, her ihtiyacı karşılamak için, o ihtiyaca özgü çözümler sunmaya büyük önem verir.

Yüksek Performanslı Mühendislik Reçineleri

Öncelikle, Vacuum Casting (Silikon kalıplama), hızlı prototipleme ve az sayılı teknik parça üretimi içindir. PP, HDPD, ABS, PA, PC benzeri termo-plastikleri simüle eden poliüretan reçinelerdir. Ayrıca, kendinden sönme özellikli (UL94, V5, FAR25), UV dayanımlı, yüksek ışık geçirgenliğine sahip renkli, şeffaf ve şeffaf gıda uyumlu reçine sistemleri geliştirmektedir. Aynı zamanda tüm testleri tamamlanmış ve ayrıca sertifikalandırılmıştır. Bu nedenle konusunda lider olmuştur.

Güven ve Gizlilik

Her şeyden önce, Synthene uzmanlığı, proje süreçlerinizin her adımında size yardımcı olmak için destek sağlar. Bu nedenle, deneyimli, gerçek profesyoneller olarak, elbette gizlilik ve patent hakları hususunda çok dikkatli ve hassasız. Ayrıca, Synthene ekibi projeleriniz için en üst düzey güvenlik standartlarını garanti eder.

Projeleriniz için en uygun ürünü beraber seçebiliriz. Sektörünüze uygun en iyi sonuç alabileceğiniz hammaddeler ile ilgili bizi aramaktan çekinmeyin. İletişim.

EPOKS Kimyevi Ürünler
(+90) 212 474 87 48

Silikon Kalıplama (Vacuum Casting) Teknolojisi için yüksek performanslı poliüretan mühendislik reçineleri.

Silikon Kalıplama (Vacuum Casting) Teknolojisi için yüksek performanslı poliüretan mühendislik reçineleri.

Yüksek performanslı teknik ve mekanik özelliklere sahip mühendislik reçinelerimiz, hızlı servis ve odaklanmış proje yönetimi. Tamamlanmış kalite sertifikasyon süreçleri… İşte bu sayede dünyanın en iyi ve konusunda lider olan şirketlere yüksek performanslı reçineler tedarik ediyoruz.

Enerji ve tecrübemizin tamamını farklı sektörlere yüksek performanslı mühendislik reçineleri ve kaliteli hizmetler sunmaktır. Tüm müşterimizin projelerine, onların özel ihtiyaçları çerçevesinde uzmanlaşmış ve kullanıcı dostu çözümler sunmak standardımız haline gelmiştir.

Deneyim ve tecrübeye değer veriyoruz. EPOKS’un sektöre ilk başladığı yıldan bu yana her zaman değer verdiği bir varlığı olmuştur. Bunu şirketi oluşturan ekibimiz kadar değerli görüyoruz. Biz, ürün teknik bilgi ve farklı sektörlerin imalat süreçlerini biliyor, öğreniyor, müşterilerimiz ile geliştiriyor ve yönetiyoruz. Sektör ne olursa olsun EPOKS her zaman doğru ürün ile doğru çözümü bulacaktır.

EPOKS markası, kurulduğu günden bu yana, yüksek performanslı ürünlerin çok daha fazlasını ifade eder hale gelmiştir. Müşterilerimiz ile olan karşılıklı güven anlayışı sayesinde, sıkı bir ağ oluşturmuş durumdayız. En önemli dönüm noktamız ise işimize ve sektörümüze olan tutkumuzdur.

Synthene

Mühendislik Reçineleri

Geleceğin teknolojilerini hayata geçiren mühendislere, sadece yüksek performanslı mühendislik reçineleri sunmuyoruz. Birlikte inovasyonun yönlendirdiği bir dünya yaratabiliriz.

signature
Volkan Çelik
Yönetici Ortak

Yenilikçi ve Yüksek Performanslı Reçineler

Otomobil, Havacılık, Savunma Sanayi, Medikal ve Beyaz Eşya sektöründe en çok tercih edilen markayız. Özellikle yenilikçi, kaliteli teknik ve mekanik özellikle sahip reçineler tedarik edebilmemizdir. Dahası, bir çok ürünümüz dünyada ilk ve tek olma özelliğini yıllardır korumaktayız.

Cıvasız (Mercury-Free) Mühendislik Reçineler

Özellikle prototip ve az sayılı üretimlerde kullanılan mühendislik reçinelerimizin tamamı cıvasızdır (mercury-free).

Mühendislik Poliüretan Reçineler

PP, HDPD, ABS, PA, PC benzeri, kendinden sönme özellikline (UL94, V5, FAR25) ve yüksek ısı dayanımına sahip poliüretan reçineler.

Şeffaf Mühendislik Reçineleri

UV dayanımı, yüksek ışık geçirgenliğine sahip tamamen şeffaf ve sararma yapmayan poliüretan reçineler.

Dielektrik Poliüretan Reçineler

Elektrik iletkenliği sıfır veya çok zayıf olan parça gereksinimleri için dielektrik özelliğine sahip yüksek performanslı reçineler.

UL94 Standartlarına Sahip!

UL94 sertifikasyonları tamamlanmış, yanmaya dayanıklı vacuum casting (silikon kalıplama) reçineleri.

REACH ve RoHS Tüzüğüne Uygun

Avrupa Birliği mevzuatı ve Türkiye Endüstrisi şartları gereği tüm ürünlerimiz REACH ve RoHS Tüzüğüne uygun ve sertifikalıdır.

Esnek Mühendislik Reçineler

Kauçuk ve lastik benzeri özelliklere sahip, istenilen sertliği elde edebileceğiniz esnek ve yarı-esnek değerlerine sahip reçineler.

Gıda Uyumlu Poliüretan Reçine

Dünya'da ilk gıda uyumlu (alkollü içecekler dahil) mühendislik poliüretan reçine. (PRF100)

IMDS Reporting (Uluslararası Malzeme Veri Sistemi)

Ürünlerimiz, otomotiv endüstrisi tarafından kullanılan malzemeler hakkında bilgi içeren uluslararası veri deposuna kayıtlıdır.

SynFill G : Cam Elyaf Dolgusu

Özel olarak geliştirilmiş SynFill ile %25'e kadar cam elyaf dolgulu teknik parçalar üretebilirsiniz.

Mühendislik Reçinelerinde Deneyim ve Tecrübe

Projeleriniz için en uygun ürünü beraber seçebiliriz. Özellikle sektörünüze uygun en iyi sonuç alabileceğiniz hammaddeler ile ilgili bizi aramaktan çekinmeyin.