(+90) 212 474 87 48
Eclipse Business Plaza E Blok 5 Maslak, Sarıyer • Istanbul

1958 yılından kurulan Synthene, çeşitli endüstriler için poliüretan malzeme formüle etmiş olan Avrupa’daki ilk şirketlerden biridir.

Kimya mühendisi V. Sehnal tarafından kurulan Synthene, çeşitli endüstriler için poliüretan malzeme formüle etmiş olan Avrupa’daki ilk şirketlerden biridir.

Synthene, oldukça dinamik Araştırma-Geliştirme laboratuvarı ve çok verimli olan üretim birimi sayesinde kimyasalları formüle etme hususunda dünyanın önde gelen aktörlerden biridir. Synthene, her ihtiyacı karşılamak için, o ihtiyaca özgü çözümler sunmaya büyük önem verir. Silikon kalıplama, hızlı prototipleme ve az sayılı teknik parça üretimi için; PP, HDPD, ABS, PA, PC benzeri, Kendinden Sönme Özellikli (UL94, V5, FAR25), UV dayanımlı, yüksek ışık geçirgenliğine sahip renkli, şeffaf ve şeffaf gıda uyumlu vakum döküm poliüretan reçineler sunmaktadır.

Synthene’in uzmanlığı, proje süreçlerinizin her adımında size yardımcı olmak için burada. Deneyimli, gerçek profesyoneller olarak, elbette gizlilik ve patent hakları hususunda çok dikkatli ve hassasız. Synthene ekibi projeleriniz için en üst düzey güvenlik standartlarını garanti eder.

Projeleriniz için en uygun ürünü beraber seçebiliriz. Sektörünüze uygun en iyi sonuç alabileceğiniz hammaddeler ile ilgili bizi aramaktan çekinmeyin.

(+90) 212 474 87 48

Yüksek performanslı teknik ve mekanik özelliklere sahip mühendislik reçinelerimiz, hızlı servis ve odaklanmış proje yönetimi. Tamamlanmış kalite sertifikasyon süreçleri… İşte bu sayede dünyanın en iyi ve konusunda lider olan şirketlere yüksek performanslı reçineler tedarik ediyoruz.

Enerji ve tecrübemizin tamamını farklı sektörlere yüksek performanslı mühendislik reçineleri ve kaliteli hizmetler sunmaktır. Tüm müşterimizin projelerine, onların özel ihtiyaçları çerçevesinde uzmanlaşmış ve kullanıcı dostu çözümler sunmak standardımız haline gelmiştir.

Deneyim ve tecrübeye değer veriyoruz. EPOKS’un sektöre ilk başladığı yıldan bu yana her zaman değer verdiği bir varlığı olmuştur. Bunu şirketi oluşturan ekibimiz kadar değerli görüyoruz. Biz, ürün teknik bilgi ve farklı sektörlerin imalat süreçlerini biliyor, öğreniyor, müşterilerimiz ile geliştiriyor ve yönetiyoruz. Sektör ne olursa olsun EPOKS her zaman doğru ürün ile doğru çözümü bulacaktır.

EPOKS markası, kurulduğu günden bu yana, yüksek performanslı ürünlerin çok daha fazlasını ifade eder hale gelmiştir. Müşterilerimiz ile olan karşılıklı güven anlayışı sayesinde, sıkı bir ağ oluşturmuş durumdayız. En önemli dönüm noktamız ise işimize ve sektörümüze olan tutkumuzdur.

Synthene

Mühendislik Reçineleri

Geleceğin teknolojilerini hayata geçiren mühendislere, sadece yüksek performanslı mühendislik reçineleri sunmuyoruz. Birlikte inovasyonun yönlendirdiği bir dünya yaratabiliriz.

signature
Volkan Çelik
Yönetici Ortak

Yenilikçi ve Yüksek Performanslı Reçineler

Otomobil, Havacılık, Savunma Sanayi, Medikal ve Beyaz Eşya sektöründe en çok tercih edilen marka olmamızın sebebi, yenilikçi, yüksek teknik ve mekanik özellikle sahip reçineler tedarik edebilmemizdir. Bir çok ürünümüz dünyada ilk ve tek olma özelliğini yıllardır korumaktayız.

Cıvasız (Mercury-Free) Mühendislik Reçineler

Dünyada ilk ve tek prototip ve az sayılı üretimlerde kullanılan mühendislik reçinelerimizin tamamı cıvasızdır (mercury-free).

Mühendislik Poliüretan Reçineler

PP, HDPD, ABS, PA, PC benzeri, kendinden sönme özellikline (UL94, V5, FAR25) ve yüksek ısı dayanımına sahip poliüretan reçineler.

Şeffaf Mühendislik Reçineleri

UV dayanımı, yüksek ışık geçirgenliğine sahip tamamen şeffaf ve sararma yapmayan poliüretan reçineler.

Dielektrik Poliüretan Reçineler

Elektrik iletkenliği sıfır veya çok zayıf olan parça gereksinimleri için dielektrik özelliğine sahip yüksek performanslı reçineler.

REACH ve RoHS Tüzüğüne Uygun

Avrupa Birliği mevzuatı ve Türkiye Endüstrisi şartları gereği tüm ürünlerimiz REACH ve RoHS Tüzüğüne uygun ve sertifikalıdır.

Esnek Mühendislik Reçineler

Kauçuk ve lastik benzeri özelliklere sahip, istenilen sertliği elde edebileceğiniz esnek ve yarı-esnek değerlerine sahip reçineler.

Gıda Uyumlu Poliüretan Reçine

Dünya'da ilk gıda uyumlu (alkollü içecekler dahil) mühendislik poliüretan reçine. (PRF100)

IMDS Reporting (Uluslararası Malzeme Veri Sistemi)

Ürünlerimiz, otomotiv endüstrisi tarafından kullanılan malzemeler hakkında bilgi içeren uluslararası veri deposuna kayıtlıdır.

Mühendislik Reçinelerinde Deneyim ve Tecrübe

1958 yılından kurulan Synthene, endüstri için sentetik hammadde formüle etmiş Avrupa’danın ilk şirketlerden biri olarak dünyada lider silikon kalıplama (vacuum casting) ve hızlı prototipleme için mühendislik reçineler üreticisi olmuştur.