EPOKS Kimyevi Ürünler

Sektörde 20 yılı aşkın deneyim ve tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik, dünya lideri olan şirketlerin, yüksek performanslı mühendislik hammaddelerini tedarik ediyoruz.

EPOKS, 2008 yılında kurularak, konusunda uzman teknik ekibimiz ve geniş ürün yelpazemiz ile yüksek performanslı poliüretan ve epoksi reçinelerinin tedariği yapmaktayız. Sektörde 20 yılı aşkın deneyimimiz, tecrübemiz ve gelişen teknolojinin bir araya gelmesi ile sektöründe Avrupa’da, yüksek performanslı ürünleri ile dünyada lider konumunda olan Ebalta, Synthene ve Alwa şirketlerinin Poliüretan ve Epoksi Reçine Sistemleri’nin, Türkiye, Azerbaycan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Orta doğu ülkelerinin distribütörüyüz.

Laboratuvar testleri tamamlanmış mühendislik reçinelerimiz, Otomotiv, Havacılık ve Uzay Sanayi, Savunma Sanayi, Seramik ve Vitrifiye, Döküm Sektörü, Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri, Endüstriyel Tasarım Ürünleri, Medikal ve Teknoloji Cihazları gibi birbirinden farklı sektör ve alanda, dünyanın en önemli ve en büyük şirketleri tarafından Prototip, Az Sayılı Seri, Kalıp, Model ve Maket üretimi gibi çok farklı amaçlı kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz, Otomotiv, Havacılık ve Uzay Sanayi, Savunma Sanayi, Seramik ve Vitrifiye, Döküm Sektörü, Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri, Medikal ve Teknoloji Cihazları, Endüstriyel Tasarım Ürünleri, Reklam ve Film Endüstrisi gibi farklı bir çok sektör ve alanda, dünyanın en önemli ve en büyük şirketleri tarafından prototip, kalıp ve model üretimi gibi çok farklı amaçlı kullanılmaktadır. Teknik hammadde tedariği yaptığımız sektörlerde, müşteri ihtiyaçlarını anlayarak, daima kaliteli, yenilikçi ve çözüm odaklı iletişim yaratmak, müşterilerimize, topluma ve tüm iş ortaklarımıza değer katmak için varız.

Projeleriniz için en uygun ürünü beraber seçebiliriz. Sektörünüze uygun en iyi sonuç alabileceğiniz ürünler ile ilgili bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

(+90) 212 474 87 48

Silikon Kalıplama (Vacuum Casting) Teknolojisi için yüksek performanslı poliüretan mühendislik reçineleri.

Silikon Kalıplama (Vacuum Casting) Teknolojisi için yüksek performanslı poliüretan mühendislik reçineleri.

Dünyanın en iyi ve konusunda lider olan şirketlere yüksek performanslı reçineler tedarik ediyoruz. Ürünlerimizin laboratuvar testleri ve kalite sertifikasyon süreçleri tamamlanmıştır. Devamlı stok, hızlı servis ve proje odaklı iş modeline sahibiz.

Her şeyden önce, enerji ve tecrübemizin tamamını farklı sektörlere yüksek performanslı mühendislik reçineleri ve kaliteli hizmetler sunuyoruz. Özellikle, müşterimizin projelerine özel çözümler sunmak standardımız haline gelmiştir. Bundan dolayı, iş ortaklarımız ile beraber çözüm odaklı iletişime inanıyoruz.

İlk olarak deneyim ve tecrübeye değer veriyoruz. EPOKS’un sektöre ilk başladığı yıldan bu yana her zaman değer verdiği bir varlığı olmuştur. Bunu şirketi oluşturan ekibimiz kadar değerli görüyoruz. Bundan dolayı, farklı sektörlerin imalat süreçlerini biliyor, öğreniyor, müşterilerimiz ile geliştiriyor ve yönetiyoruz. Özellikle sektör ne olursa olsun, EPOKS her zaman doğru ürün ile doğru çözümü bulacaktır.

EPOKS markası, kurulduğu günden bu yana, yüksek performanslı mühendislik reçinelerinden çok daha fazlasını ifade eder hale gelmiştir. Özellikle, müşterilerimiz ile olan karşılıklı güven anlayışı sayesinde, sıkı bir ağ oluşturmuş durumdayız. En önemli dönüm noktamız ise işimize ve sektörümüze olan tutkumuzdur.

Silikon Kalıplama (Vacuum Casting) Teknolojisi için yüksek performanslı poliüretan mühendislik reçineleri.

Silikon Kalıplama (Vacuum Casting) Teknolojisi için yüksek performanslı poliüretan mühendislik reçineleri.

Kurumsal Tanıtım Filmi

ebalta Kunststoff GmbH

İlk olarak Ebalta, yüksek performanslı teknik ve mekanik özelliklere sahip özellikle poliüretan ve epoksi reçinelerinin lider üreticisidir. Almanya'nın Nürnberg şehrinde bulunan, yüksek teknolojiler ile donatılmış olması rağmen, üstelik karbon nört sertifikalıdır.

signature
Volkan Çelik
Yönetici Ortak