blog img

Şeffaf, UV Dayanımlı Mühendislik Reçineleri

Silikon Kalıplama (Vacuum Casting) teknolojisine öncelikle UV dayanımlı, şeffaf vakumlu döküm mühendislik poliüretan reçinesidir. Prototip ve az sayılı seri üretime uygundur. Silikon kalıplı vakumlu döküm makineleri ve el ile döküm yapma imkanı sunar. Özellikleri fonksiyonel parçaların gerçekleştirilmesini sağlar.

Otomotiv, savunma sanayi, havacılık, medikal, beyaz eşya ve küçük ev aletleri endüstrileri tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Öncelikle, tüm hava, kara ve deniz araçları, savunma sanayi iç ve dış ışık kılavuzları kullanılmaktadır. (Far ve aydınlatma grupları). Beyaz eşya, medikal ve akıllı cihazlar ürünlerinde cam, aydınlatma kapakları ve LED şerit kapsüllemede kullanılmaktadır. Ayrıca, endüstriyel tasarım, sanatsal çalışmalar ve sinema sektörü için özel şeffaf parçalara uygundur.

Silikon Kalıplama için UV Dayanım, Şeffaf Mühendislik Reçinesi

Özellikle, yüksek refaktif ile yüksek optik performansa sahip PC veya PMMA’ye benzer parçaların üretilmesinde kullanılmaktadır. Ayrıca farklı tasarımları için ışık geçirgenlik özellikleri, yüksek şeffaflık ve UV dayanımı gerektirin tüm parçalarda kullanılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Synthene Hakkında

Synthene Kimya mühendisi V. Sehnal tarafından kurulmuştur. Özellikle çeşitli endüstriler için poliüretan malzeme formüle etmiştir. Böylelikle, Avrupa’daki ilk ve lider şirketlerden biridir.

Synthene, oldukça dinamik Araştırma-Geliştirme laboratuvarı ve çok verimli olan üretim birimi sayesinde kimyasalları formüle etme hususunda dünyanın önde gelen aktörlerden biridir. Özellikle, her ihtiyacı karşılamak için, o ihtiyaca özgü çözümler sunmaya büyük önem verir. Öncelikle, Vacuum Casting (Silikon kalıplama), hızlı prototipleme ve az sayılı teknik parça üretimi içindir. PP, HDPD, ABS, PA, PC benzeri termo-plastikleri simüle eden poliüretan reçinelerdir. Ayrıca, kendinden sönme özellikli (UL94, V5, FAR25), UV dayanımlı, yüksek ışık geçirgenliğine sahip renkli, şeffaf ve şeffaf gıda uyumlu reçine sistemleri geliştirmektedir. Aynı zamanda tüm testleri tamamlanmış ve ayrıca sertifikalandırılmıştır. Bu nedenle konusunda lider olmuştur.

Her şeyden önce, Synthene uzmanlığı, proje süreçlerinizin her adımında size yardımcı olmak için destek sağlar. Bu nedenle, deneyimli, gerçek profesyoneller olarak, elbette gizlilik ve patent hakları hususunda çok dikkatli ve hassasız. Ayrıca, Synthene ekibi projeleriniz için en üst düzey güvenlik standartlarını garanti eder.

Projeleriniz için en uygun ürünü beraber seçebiliriz. Sektörünüze uygun en iyi sonuç alabileceğiniz hammaddeler ile ilgili bizi aramaktan çekinmeyin. İletişim.

EPOKS Kimyevi Ürünler
(+90) 212 474 87 48